Image

13. 6. 2018

1 489.00 Kč

Chcete se naučit zabalit dárek tak, aby vypadal k světu? ......

Detail

Chcete se naučit zabalit dárek tak, aby vypadal k světu?

Chcete investovat své peníze jinak než do drahé dárkové služby a vyhnout se zdlouhavému přemýšlení nad tím, jak zabalit dárek, které Vám bere čas?

Navštivte můj workshop a budete překvapeni, jak si to užijete. S papírovými skvosty vás levně naučím taková kouzla, že se už navždy probudí Vaše dosud utajené já a zároveň příjemně zrelaxujete.

Co všechno tedy zvládnete po absolvování živého workshopu?

   Jen PÁR MINUT vám postačí na to, abyste zabalili dárek, který zaujme na první pohled. 

   Pro obdarovaného a další návštěvníky oslavy se rázem stanete MISTREM v balení dárků. Dokonce se to od vás budou chtít učit!

   Dárek „oblečete“ do módního papírového kabátku tak, že jeho stylovému „outfitu“ NIKDO NEODOLÁ.

   Balíček od vás, ať už k jakékoliv příležitosti, bude pokaždé VYPADAT SKVĚLE. A přitom mu vdechnete svůj OSOBITÝ STYL, jedinečný pro každý další zabalený dárek.Právě teď v sobě můžete objevit netušený talent. Po absolvování workshopu se stanete celebritou všech oslav, na které vás budou všichni zvát ostošest. Na dárky od vás bude radost pohledět.Kolekce krásných balicích papírů z dílny Baleno krásně v sobě snoubí jak originalitu soudobého designu, tak i prvky tradičního folklóru a umění. Tvůrci jednotlivých vzorů a motivů jsou právem řazeni mezi špičky v oboru designu a užitého umění. Do projektu Baleno krásně jsme s hrdostí zapojili i specialisty na malbu či grafický design, kteří svým uměním nadchli už spoustu zákazníků v tuzemsku i v zahraničí. Společně s těmito ikonami tvořím kolekce balicích papírů, které dodají vašim slavnostním okamžikům punc luxusu, jemnosti a krásy.


baleni-darku

Kolekce The Poppy – doplňková kolekce (ke kolekci Infantry)


baleni-darku

Kolekce InfantryKolekce čítají zpravidla více jak 5 unikátních vzorů. Ať už se rozhodnete pro kterýkoli z nich, váš balíček bude vždy vypadat vkusně a profesionálně. Balíčky vytvořené z této promyšleně navržené kolekce doslova ožívají v okamžiku, kdy umožníte vzorům, aby se spojily v jeden pospolitý celek.

Chcete potěšit své milované dárkem, který zabalíte podle nejnovějších trendů? Toužíte mu ještě navíc vdechnout kus své jedinečnosti?

Právě teď máte tu možnost. Máme vyzkoušeno, že to zvládne opravdu každý!


Získáte návody k tomu, jak na to.

Naučíte se to během pár hodin.

S našimi kvalitními vysokogramážními papíry vám to půjde snadněji, než byste čekali.

Postupně přijdete na další a další triky, kterými pozvednete hodnotu Vašeho dárku.

To vše zažijete na vlastní ruce s kurzem krásného balení dárků.

Na každou oslavu, párty či jinou příležitost se začnete ještě víc těšit.

Chvíle okouzlení a údivu před samotným rozbalením dárečku – ta pro vás i obdarovaného bude opravdovým požitkem.


Jste muž, chystáte se na rande nebo toužíte obdarovat svou ženu či přítelkyni? Balte rychle, snadno a na úrovni. Balte jako Casanova.


Jste naopak žena a chcete se v balení dárků zdokonalit a vykouzlit malé umělecké dílo darované od srdce pro své kamarádky, maminku, známou, děti či partnera?


S mým krátkodobým kurzem krásného balení dárků Vám to půjde snadno.


Dorozumíte se česky nebo slovensky? Máte chuť tvořit pěkné věci, které potěší? Tak to je vše. Máte doslova zelenou k tomu, aby se z vás po absolvování kurzu krásného balení dárků stali profíci, kteří vědí, jak vkusně „obléct“ dáreček do nádhery, která oslní.


baleni-darku

Ode mně na kurzu dostanete

Pomůcky po dobu kurzu k zapůjčení od ověřené a kvalitní značky Fiskars, lepidla, stuhy, zkušební archy a také nádherně kryjící Posca fixy, které vás překvapí nepřehlédnutelnou škálou výrazných barev.

Materiál značky Baleno krásně, se kterým se vám bude balit jedna báseň a který si také odnesete domů:

     Archy balicích papírů

     Creative papers

     Creative stickers

     Stickers!

     Jmenovky

     Šablony


Na kurzu vše určitě nespotřebujeme, takže si pak odnesete domů základní zásobu kvalitních materiálů pro Vaše krásné balení v ceně více jak 400 Kč.


Nyní už zbývá jen tvořit.


baleni-darku

Nejedná se o kurz běžných balicích služeb.

Dárečky vás naučí krásně zhotovit autorka značky Balenokrásně, která:

Vdechla své kreativní srdce značce Baleno krásně a zrealizovala společně s českými designéry první KOLEKCE VZORŮ (na jaře tohoto roku pro vás připravuje 2 další.)

Denně tvoří a INSPIRUJE originálně zabalenými balíčky na sociálních sítích. Sklízí pozornost kreativních žen i mužů, módních značek i firem, které si u ní nechávají navrhovat stylové vzory na OBALY svých PRODUKTŮ.

Vytvořila způsob JEDNODUCHÉHO BALENÍ dárků pomocí "creative stickers", "Stickers!" a "creative papers". Díky nim je balení SNADNÉ A ZÁBAVNÉ pro všechny, kteří chtějí mít RYCHLE, ale zároveň STYLOVĚ zabalený dárek. Celkový dojem pak dokreslují nádherné vzory kolekcí.

Pořádá KURZY krásného balení po celé České republice, zejména v Praze, Brně a Ostravě.


baleni-darku

Když jsem to dala já, zvládnete to i Vy!

Chcete zabalit dárek efektně a rychle, aby mu to slušelo při jakékoli příležitosti jako je svátek, narozeniny, výročí, párty, Vánoce?

Pojďme na to!

Během chvilky Vám ukážu a prakticky Vás naučím zabalit dáreček tak, že vzpomínka na něj zůstane v obdarovaném napořád. Stačí jen sáhnout pro zásobu balicího papíru a materiálu a půjde to jako po másle. Stihnete vše nachystat pohodlně a rychle, tedy - včas!


Dovedeme si však představit, co vám teď vrtá hlavou.

(Pomůžeme Vám, od toho jsme tady!)

Nemáte čas sedět nad každým dárkem hodiny, přesto už ho FAKT potřebujete PERFEKTNĚ zabalit, protože kamarádka už troubí dole pod oknem. V rychlosti nanášíte rtěnku a nemůžete se dočkat, až společně S PŘÁTELI prohýříte klidně celou noc.

Už vás nebaví dumat nad tím, jestli se dárek bude líbit a spolehlivě chcete UDĚLAT DOJEM.

Chcete svým balíčkem ZAUJMOUT a zároveň zůstat sví - vdechnout mu svůj JEDINEČNÝ RUKOPIS.

Stále k vám nepřicházejí ty správné nápady, a přitom tolik toužíte „VYTUNIT“ vzhled Vašich dárkových balíčků.

Sníte o tom, jak v pohodlí vašeho domova stvoříte během PÁR MINUT perfektně vypadající balíčky a vše potřebné, včetně osvojených postupů, toužíte mít pěkně po ruce.

Denně sedíte nad čísly a grafy ve své práci a cítíte, že Vaše kreativní část úpí. Je tedy na čase PROBUDIT ji k ŽIVOTU.

Anebo už patříte k těm šťastným kreativním dušičkám, které se chtějí přiučit NĚCO NOVÉHO a chcete si užít odpoledne, RELAXOVAT a dělat druhým radost?


Proto Vás naučím, jak krásně balit dárky - vkusné balíčky od vás pak ozdobí každou slavnostní příležitost. Váš jedinečný rukopis nadchne oslavence i ostatní pozvané. Je čas udělat všem milovaným skutečnou radost skrze vaše tvořivé a láskyplné srdce.


BONUS 

Z mnoha absolventů kurzů krásného balení dárků se stali nadšení „baliči“ s vášní pro tvoření dalších a dalších nádherných balíčků. Pokud i vás balení natolik chytí, že už se ho nebudete chtít pustit, mám pro vás nabídku.
Před koncem kurzu budete mít možnost vytvořit si zásobu doplňků pro balení dárků do budoucna. Zvolíte si množství, které vám vyhovuje. Vytvořit si tak můžete například více jak 20 profesionálních jmenovek v různém stylu v aktuální hodnotě 240–300 Kč.


Jsem tu pro Vás. Pojďte do toho a kupte si kurz.

V ceně kurzu materiál v hodnotě více jak 400 Kč s sebou domů:

šablony

jmenovky

Balicí papíry

a další


Počet osob: 10 míst

Čas: 16:30 – 20:00

Místo konání: Zelný trh 14–16, 60200 Brno – zrekonstruovaná budova unikátní kryté tržnice, 3. patro, prostor pro workshopy, www.trznicebrno.cz


„V roce 2018 jsem si dala za úkol více se soustředit na sebe. Ano, zní to možná sobecky, ale moje práce převážně v mužském světě plného ostrých loktů a ještě ostřejších slov mě donutila hledat něco hezkého, klidného, milého, jemného a kultivovaného. Přesně takový je kurz s Baleno krásně. Lucie je uragán plný energie a nápadů, který každého přesvědčí, že na skvostném balení dárků není nic těžkého. Kurz doporučuji všem, nejen těm, kdo potřebují utéct od starostí běžných dní. A co je na kurzu nejlepší? Že každý z nás dostane zpětnou vazbu. Mně už se poštěstilo. Dárek zabalený v balicích papírech od Baleno krásně, které jsem si odnesla z kurzu a oslavenčina slova: "To je tak krásně zabalené, že je to škoda rozbalit." Čekám tedy na další kurz soustředící se třeba jen na mašle.“ 
Barbora Holubovábaleni-darku

Podmínky prodeje